Čerešňový cheesecake bez lepku podle @kollarovasilvia ________________________…

  • on 15 July 2020
  • 42 Views

🍒Čerešňový cheesecake bez lepku 🍒 podle @kollarovasilvia 🍃
___________________________________
Krásny deň priatelia 🌞 dnes píšem receptík, tak neváhajte a vyskúšajte pokiaľ sú ešte čerešňe 🍒🍒V korpuse som použila arašidovú múku a som veľmi s ňou spokojná, úžasná vôňa.
___________________________________
Korpus ➡️ 100g arašidová múka
80 – 100g sušené ďatle, 50 – 60g ovsená múka bez lepku.
___________________________________
Plnka➡️450g riccota syr, 2 vajíčka, 300g čerešne.
___________________________________
Sušené ďatle si vopred namočíme na niekoľko hodín pokiaľ nebudú mäkké, rozmixujeme na kašu s trochou vody. Pridáme ostatné suroviny a vypracujeme rukami cesto, ktoré natlačíme do 18cm formy vystlanej papierom na pečenie. Ja si pomáham veľkou lyžicou a namočím si ju vždy do vody. Z riccoty a vajíčok vymiešame plnku. Odkôstkované čerešne si podlejeme trochou vody a dusíme do mäkka, keď je potrebné treba pridať opäť vodu. Na spodok korpusu dáme polovicu čerešní, zalejeme plnkou a opäť na vrch pridáme čerešňe. Dáme piecť na 180°C, 40 minút. Nechať schladiť do druhého dňa v chladničke. Jediný cukor je v korpuse sušené ďatle, absolútne nie je žiadny iný cukor potrebný. Zaručene vám bude chutiť.
___________________________________
#bezlepku #cheesecake #cheesecakelove #kalorienarm #glutenfreelife #healthylifestyle #healthyfood #cherrycheesecake #cherries #foodphotography #foodstyling #thebakefeed #gesundeküche #gesunderezepte #recipes #fitkolacja #fitnesscake #fitnessrezepte #fitnessrecipes #recipesbyyou #zdraverecepty #uzasnejedlo #mnamka #dobroty #peceme


Source

Article Tags:
· · · · ·
Article Categories:
BBQ & GRILLING

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Don't Miss! random posts ..